Álláslehetőség: Gondnok

A Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Gondnok

Az Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok kezelésére.

FELADATOK:

  • Az ingatlan területének napi 1x bejárása (rongálások, hibák jelentése).
  • Ütemterv szerinti fűvágás, sövénynyírás, locsolás, söprés, hó eltakarítás.
  • Rendezvények előtti előkészületekben segítség nyújtás.
  • ÁNTSZ és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása,

ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése.

  • Munkakörbe tartozó egyéb, adódó feladatok elvégzése.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
  • Tud önállóan dolgozni és munkát szervezni.
  • Önálló, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Jó fizikai erőnlét és állóképesség
  • Precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Gondnokként szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű megbízási jogviszony
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Fiatal, együttműködő csapat

Munkaidő:

  • Napi 8 óra beosztás szerint

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 1213 Budapest, Hollandi út 14