Álláslehetőség: Takarító

A Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Takarító

Az Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok kezelésére.

FELADATOK:

  • Irodák, öltözők, egyéb helységek takarítása (nem gépi takarítás)
  • Mosdók, mellékhelyiségek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése
  • Ablak, ajtó és a burkolatok, csempék tisztítása
  • Kertészeti feladatokban való időszakos besegítés

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
  • jó fizikai erőnlét és állóképesség
  • precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • takarításban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű megbízási jogviszony
  • bérezés megegyezés szerint
  • Fiatal, együttműködő csapat

Munkaidő:

  • napi 8-12 óra váltott műszakban, beosztás szerint

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 1213 Budapest, Hollandi út 14