Álláslehetőség: Fürdővezető

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. felvételt hirdet

fürdővezető

munkakör betöltésére

A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. által üzemeltetett Csepeli Strandfürdő azonnali munkakezdéssel fürdővezetőt keres.

Munkakör fő célkitűzése
Budapest XXI. kerület közigazgatási határán belül a munkáltató üzemeltetésében álló Csepeli Strandfürdő és a Katona József utcai Tanuszoda üzemeltetésének irányítása.

Főbb feladatok, munkák
– a Csepeli Strandfürdő és a Katona József utcai Tanuszoda szakmai irányítása, vezetése
– rövid-, közép- és hosszútávú marketing- és fejlesztési stratégia kidolgozása, végrehajtása
– a fürdő gazdasági-, műszaki- és üzemeltetési racionalizálása
– kapcsolattartást a társterületekkel, társintézményekkel, hatósági szervekkel és a Csepeli Strand és Tanuszoda Csoport munkatársaival
– versenyképesség fejlesztése
– vendéglétszám növelése

Az álláshoz tartozó elvárások
– felsőfokú iskolai végzettség, valamint legalább alapfokú szakirányú végzettség és 5 év szakmai gyakorlat
– Mt. 44/A §-ban foglaltaknak történő megfelelés
– felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office)
– kiváló szervező készség és ellenőrző képesség
– kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
– rugalmasság, pontosság, precizitás, felelősségvállalás
– határozott, magabiztos fellépés
– ügyfélorientált szemléletmód
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
– hosszú távú, biztos munkahely
– komplex, kihívásokkal teli feladatkör
– szakmai fejlődési lehetőség
– cafeteria

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
– gépészmérnöki, villamosmérnöki, vízépítő mérnöki, épületgépész üzemmérnöki végzettség
– nyelvismeret

Munkavégzés helye
– Csepeli Strandfürdő (1213 Budapest, Hollandi út 14.)
– Katona József utcai tanuszoda (1215 Budapest, Katona József utca 60.)

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások
– fényképes önéletrajz
– erkölcsi bizonyítvány
– iskolai végzettségek másolata

Jelentkezését fényképes önéletrajz megküldésével és a fizetési igény megjelölésével várjuk az allas@varosgazda.eu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy személyesen leadhatja ügyfélszolgálatunkon (1215 Budapest, Katona József utca 62-64.) nyitvatartási időben dr. Kárpáti Judit részére címezve.

Bővebb információt a +36 70/705-3468-as telefonszámon kérhet Domokosné dr. Kósa Edit csoportvezetőtől.